Ogrodzenia Balustrady Bramy

O firmie

Nasza firma jest przedsiębiorstwem rodzinnym istniejącym na rynku od 1991 roku. Solidność, jakość oferowanych przez nas usług oraz uznanie naszego klienta jest dla nas priorytetem. Sukces naszego klienta równa się nasz sukces i z takim nastawieniem prowadzimy naszą firmę. Oferujemy Państwu oprócz płotów, bram i balustrad fachową pomoc w dziedzinie prowadzonej przez nas działalności.

O jakości pracy naszej firmy świadczą otrzymane wyróżnienia i certyfikaty. Oto te, które przynoszą największy prestiż naszej firmie oraz naszym płotom.

Nasza firma jest autoryzowanym Partnerem Handlowym firmy NICE Polska. Firma Nice Polska Sp. z o.o. powstała w 1996 roku i w ciągu kilku lat stała się największym dystrybutorem automatyki do bram i automatyki dla domu. Nice dostarcza pełen asortyment automatyki dla domu począwszy od NICE GATE (automatyka do bram wjazdowych, garażowych, szlabanów ze sterowaniem radiowym) aż po NICE SCREEN (automatykę osłonową - siłowniki do rolet okiennych oraz markiz). Produkty Nice'a zapewniają użytkownikowi bezpieczeństwo i większy komfort. Wyróżnia je elegancja i nowoczesne wzornictwo, niezawodność i dostępność. Z firmą współpracuje ponad 1000 Partnerów Handlowych na terenie całego kraju. 

Nice Polska już od dawna jest stale obecna w gronie najlepszych na rynku polskich przedsiębiorstw, działających zgodnie z najwyższymi standardami biznesowymi, etycznymi i jakościowymi, czego potwierdzeniem są liczne certyfikaty i nagrody, m.in. certyfikat systemu zarządzania jakością zgodny z ISO, pięciokrotne wyróżnienie Solidna Firma czy też stała obecność w rankingu Gazel Biznesu. Nice otrzymał prestiżowy tytuł „LIDER RYNKU - Najlepsza w Polsce firma w zakresie dystrybucji automatyki do bram i rolet” potwierdzając w ten sposób silną pozycję w branży i umacniając swoją zdecydowaną przewagę konkurencyjną.

Jako autoryzowany partner handlowy prowadzimy montaż oraz serwis urządzeń firmy Nice. 

W celu prześledzenia pełnego asortymentu firmy NICE prosimy o kliknięcie linka Nice.